Fallout: Equestria PL

Fallout: Equestria PL


#1 2013-01-20 11:24:51

 Poulsen

Administrator

Zarejestrowany: 2012-02-03
Posty: 300
Punktów :   

Rozdziały 1-12 - dyskusja

Wątek poświęcony dyskusji na team pierwszych 12 rozdziałów tłumaczenia. Co o nim sądzicie? Co Waszym zdaniem trzeba poprawić? jak podoba się Wam opowiedziana w nich historia? Zapraszam do dyskusji


"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

Offline

 

#2 2013-01-20 15:04:51

 Thorwaldsen

Użytkownik

Skąd: Siechnice
Zarejestrowany: 2013-01-20
Posty: 16
Punktów :   
WWW

Re: Rozdziały 1-12 - dyskusja

To może ja wypowiem się pierwszy.
Niechętnie się zabierałem za tego fanfica, lecz już po pierwszych rozdziałach poczułem ten klimat. Fabuła jest wciągająca, są zwroty akcji , a charaktery postaci są dość wyraźnie podkreślone. Innymi słowy jest wszystko czego oczekuje od dobrej książki. Ogółem nie żałuję że go czytam  i nie mogę się doczekać kolejnych rozdziałów ;]


"No one but me can save myself, but it's too late. Now I can't think, think why I should even try.
Yesterday seems as though it never existed. Death greets me warm, now I will just say goodbye"

Offline

 

#3 2013-01-20 15:25:25

 Kamikun

Nowy użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-01-20
Posty: 9
Punktów :   

Re: Rozdziały 1-12 - dyskusja

Zgadzam się z osobą powyżej. Z początku sama idea kucyków i falloutowych klimatów post apokaliptycznych wydała mi się trochę dziwna, jednak już po pierwszych rozdziałach okazało się że kucyki nie muszą być tylko i wyłącznie słodkie. Litle'Pip pasuje idealnie do roli głównego bohatera osadzonego w takich realiach świata. Nie jest żadnym wielkim bohaterem, przynajmniej na takiego się nie lansuję i uczy się wszystkiego od początku. Co dziwne jej orientacja jest małym znakiem zapytania. Czyżby autor chciał nas uraczyć w przyszłości związkiem klacz-klacz?
Re: I oczywiście nie mogę doczekać się dalszych rozdziałów. ^^

Ostatnio edytowany przez Kamikun (2013-01-20 15:26:10)

Offline

 

#4 2013-01-21 14:06:29

Szymon1996

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-01-21
Posty: 6
Punktów :   

Re: Rozdziały 1-12 - dyskusja

Fanfic jest świetny, jako że praktycznie wychowałem się na grze fallout to interesuje się wszystkim z nim związanym, ale nawet     nigdy nie śniłem o tym, że ktoś napisze kiedyś takie długie opowiadanie(książkę?!) i to jeszcze tak dobre. No i oczywiście te powalające rozwiązania związane z kucykami jak trzymanie broni ustami i pociąganie za spust językiem ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mojepiosenki.pun.pl www.gila1b.pun.pl www.all4you.pun.pl www.ssparta.pun.pl www.weight-loss.pun.pl